Yükseliş odaklı, kaliteli backlink paketlerimiz ile karşınızdayız!
Birbirinden kaliteli backlink paketleri ile beraber sitenizi yükselişe sürükleyebilir, sitenize yatırım yapabilirsiniz.

Site dışı SEO alanında sitenizi kuvvetlendirebilir, rakiplerinizi geride bırakabilir ve sıralamalarda yukarı tırmanabilirsiniz.

Silver Paket
Tek Sefer
955
backlinkler.net
Kalitenin adresi Backlinkler.net'den sitenizi besleyecek hizmet!
25 Adet Profil Backlink
DA +50 Değerli Bağlantılar
Özel İndeks Hizmeti
4 Adet Telegram Backlink
3 - 5 Güne Raporlama
Satın Al
CLA Paket
Tek Sefer
1590
backlinkler.net
Kalitenin adresi Backlinkler.net'den sitenizi besleyecek hizmet!
50 Adet Profil Backlink
DA +50 Değerli Bağlantılar
Özel İndeks Hizmeti
7 Adet Telegram Backlink
2 Adet Pinterest Backlink
5 - 7 Güne Raporlama
Satın Al
Patron Paket
Tek Sefer
2240
backlinkler.net
Kalitenin adresi Backlinkler.net'den sitenizi besleyecek hizmet!
76 Adet Profil Backlink
DA +50 Değerli Bağlantılar
Özel İndeks Hizmeti
10 Adet Telegram Backlink
5 Adet Pinterest Backlink
3 Adet Google Backlink
7 - 10 Güne Raporlama
Satın Al

Patron Paket Backlink

Sende web siteni sıralamalarda yükseltmek için, bu backlink paketini satın alarak hızlıca bizimle çalışmaya başlayabilirsin!

  • Yüksek DA & PA puanları
  • Katman sistemi ile desteklenmiş
  • Index & Google’a bildirme işlemleri
  • Detaylı ve projenizi geliştirmeye odaklı raporlama

Web siteni yükseltmek için en ideal fırsat.

İhtiyacınıza yönelik her türlü sektöre göre en otoriter, faydalı kaynakları sunmaya çalıştık. Dilediğiniz backlink paketleri arasında seçim yapabilir, ihtiyacınıza yönelik özelleştirilmiş paketler yada hazır premium backlink paketlerine göz atabilirsiniz.

Hali hazırda almış olduğunuz backlinklere güvenmiyor olabilirsiniz. Bu durumda sitenize zarar veren backlinkleri tespit edip reddetmeniz gerekir. Bunun için zararlı backlink tespiti hizmetimize göz atabilir, bizimle çalışabilirsiniz.

Backlink Fiyatları Ne Kadar?

Backlink fiyatları temelde backlinkin ne kadar zor alındığına, etkisine ve türüne göre değişiklik göstermektedir. Fakat yüzeysel olarak bir backlinkin fiyatı ile kalitesi orantılıdır denebilir. Günümüzde backlink fiyatları adet başı 50 TL’den başlayıp binlerce TL seviyelerine çıkabilir.

Buna örnek olarak kaliteli sitelerden alınan tanıtım yazıları örnek gösterilebilir. Tanıtım yazıları tek seferlik ve komple size ait bir makale yayınlanarak alınan bağlantılardır ve faydası oldukça yüksektir, sitenize trafik getirme potansiyeli bulunur. Bu sebepten ötürü fiyatı da diğer backlinklere göre daha fazladır.

SEO Paketleri Nelerdir?

SEO Paketleri, web sitenizin sadece backlink açısından değil, genel olarak SEO alanında geliştirilmesi ve sıralamalarda yükselmesinin hedeflendiği bir hazır pakettir. Bu paketlerde genelde sitelerin SEO hataları çözülür, temel geliştirmeler yapılır ve süreç backlink satın alarak ile desteklenir.

Backlink Paketleri Ne İşe Yarar?

Backlink paketleri, genel olarak sitenizin otoritesini ve sıralamalarını yükseltmek adına hazır bir liste dahilinde satışı yapılan backlinklerdir. Bu backlinkler satın alınır ve gerekli Index çalışmaları yapılarak Google’ın görmesi ve değerlendirmesi sağlanır.

Bu backlink paketleri ile web sitenizin otoritesi, marka bilinirliği ve sıralamalarının yükseltilmesi hedeflenir. Bu da dolaylı yoldan kazanç ve trafik artışına sebep olabilmekte.